Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Гінекологія

 

Ганжий Ірина Юріївна, завідувач гінекологічного відділення, лікар вищої категорії, професор, д.н.м.

Мороз Марина Володимірівна, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

Гузенко Галина Вікторівна, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

Маргелова Ксенія Михайлівна, акушер-гінеколог, лікар вищої категорії

 

                                         

Пріоритет роботи гінекологічного відділення «Клініки Мотор Січ» сучасні інноваційні методики лікування для всіх пацієнтов з бережним відношенням до здоров’я жінки.

 

Наші фахівці використовують найбільш ефективні методики лікування, які зарекомендували себе в кращої міжнародній практиці в гінекології. А також сами створюють, впроваджують та патентують технології лікування різних захворювань репродуктивної системи.

 

 

Гінекологічні захворювання дуже часто протікають без симптомів, але можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям жінки і навіть перешкодою до її можливості мати дітей.

 

Основна задача лікаря гінеколога — своєчасно виявити гінекологічні захворювання та обрати ефективний метод лікування.

 

У гінекологічному відділенні «Мотор Січ» проводять якісну діагностику і успішно лікують різні гінекологічні захворювання.

У плановому режимі рекомендується приходити на огляд до лікаря-гінеколога не рідше одного разу на рік. При погіршенні самопочуття відкладати візит до фахівця небезпечно. Адже багато запальних захворювань жіночої статевої системи мають серйозні ускладнення.

 

При яких симптомах жінкам обов’язково потрібно звернутися до фахівця:

-біль внизу живота;

-свербіж і печіння в області промежини;

-рясні або мізерні місячні, які супроводжуються болем;

-нехарактерні виділення з піхви;

-кровотечі, не пов’язані з місячними;

-біль в молочних залозах;

-больові відчуття під час статевого акту.

 

Якщо ви виявили у себе один з цих симптомів, не зволікайте та відвідайте лікаря. Деякі запальні захворювання в гострій фазі вимагають термінової допомоги. Будь-які хвороби швидше піддаються лікуванню за умови своєчасного звернення до лікаря.

У гінекологічному відділенні «Мотор Січ» володіє найсучаснішими можливостями лікування гінекологічних захворювань.

 

Основний напрямок роботи гінекологічного віділення «Мотор Січ» спеціалізується на наданні консервативної та хірургічної допомоги при різних запально-інфекційних і пухлинних захворюваннях органів малого тазу:

-ендометріозу;

-аднекситу;

-кіст яєчників;

-міоми матки;

-патології шийки матки та інші.

 

Ми маємо великий досвіт ефективного лікування множинних міом матки різного розміру та локалізації з видаленням вузлів та збереженням органу.

Широко використовується діагностична гістероскопія та оперативна гістерорезектоскопія при субмукозній міомі матки, поліпах ендометрію, сінехіях та іншої патології. Це ефективний малоінвазивний метод візуального огляду слизової шийки матки і внутрішньої поверхні матки за допомогою відеоендоскопа. Дослідження незамінне в планових та ургентних ситуаціях.

 

В гінекологічному відділенні проводиться діагностика та лікування таких гінекологічних захворювань:

-запальні захворювання;

-пухлинні утворення жіночих статевих органів;

-патології маткових труб;

-маткові кровотечі;

-кісти піхви;

-синдром хронічних тазових болів;

-спайкова хвороба органів малого тазу;

-хвороби менопаузи.

 

При складанні плану лікування в гінекологічного віділення «Мотор Січ» використовується мультидисциплінарний підхід, який дозволяє успішно проводити лікування складних і багатопланових захворювань.

 

 

Це означає, що при необхідності пацієнт не звертаючись до інших лікувальних закладів може отримати додаткову консультацію інших фахівців — ендокринолога, мамолога, уролога, хірурга.

Такий підхід допомагає краще зрозуміти причини розвитку захворювання і назначити ефективне лікування.

 

В Клініці Мотор Січ діє сучасна діагностична лабораторія. Якісно і в мінімальний термін можна здати комплекс гінекологічних аналізів, які призначив лікар.