Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Хірургічний центр

 

Кравченко Сергій Михайлович, завідувач хірургічного центру, лікар вищої категорії, к.м.н.

Мороз Іван Юрійович, лікар-хірург вищої категорії

Кравченко Борис Сергійович, лікар-хірург, КФН, лікар 2-ої категорії

 

                                         

З 2018 року на базі Клініки Мотор Січ відкрито надсучасний хірургічний центр на чолі з заслуженим лікарем України, лікарем вищої категорії, к.мед. наук, Кравченко Сергієм Михайловичем.

 

 

Спеціалісти хірургічного центру лікують пацієнтів за новітньою мультимодальною програмою Fast Track Surgery (хірургія швидкого відновлення). Мета даної програми - максимальне обмеження фізичної травми, зумовленої хірургічним втручанням, боротьба з післяопераційним болем і забезпечення одужання без ускладнень у найкоротший термін госпіталізації. Програма FTS охоплює питання передопераційної підготовки, особливостей оперативної техніки, ведення післяопераційного періоду у хворих, що підлягають оперативним втручанням на органах черевної порожнини. Програма FTS заснована на патофізіологічних принципах і покликана знизити реакцію організму на стрес від хірургічної травми і болю, прискорити термін одужання за рахунок ранньої активізації та харчування, скоротити термін перебування хворого у стаціонарі, що дуже важливо для пацієнтів.

 

Хірургічний центр оснащений сучасним ендоскопічним та ультразвуковим обладнанням, що дозволяє провести повноцінне та прицільне обстеження хворих, виявити причину недуги на найбільш ранніх стадіях та провести висококваліфіковане лікування з мінімальною травматизацією для пацієнта.

 

На базі хірургічного центру функціонує Школа молодих хірургів, де постійно проводиться навчання та стажування студентів, лікарів-інтернів та молодих лікарів.

 

Спектр послуг, що надає хірургічний центр Клініки Мотор Січ:

 

Оперативна онкологія товстої та прямої кишки. Виконання операції по видаленню злоякісних новоутворень товстого кишківника лапароскопічним методом з дотриманням усіх принципів малоінвазивної (безболісної) хірургії.

 

Оперативна герніологія - втручання з метою видалення гриж стравоходу, пупкових, післяопераційних і пахових гриж. Фахівці центру проводять операції за світовими стандартами, з використанням європейських методик. Процедури виконуються лапароскопічним шляхом з мінімальним ризиком ускладнень та рецидивів.

 

Операції на шлунку - резекція або повне видалення органу. Хірургія застосовується у випадках серйозних захворювань, у тому числі злоякісних і доброякісних утвореннях. Хірургічне втручання призначається тільки після ретельної діагностики стану пацієнта та остаточної верифікації діагноза.

 

Видалення червоподібного відростка (апендикса) - при гострому та хронічному запаленні. Процедура виконується лапароскопічним шляхом, дозволяючи хірургу залишити пацієнту ледь помітні шрами. Оперативне втручання виконується як в плановому, так і в екстреному порядку.

 

Операції на жовчному міхурі - радикальний метод лікування холециститу, жовчнокам'яної хвороби, закупорки жовчних шляхів, панкреатиту, холестерозу. Проводиться виконання однопортових SILS втручань (один розріз до 3 см) та органозберігаючих операцій при жовчокам’яній хворобі.

 

Косметичні операції при ожирінні - абдомінопластика.

 

Баріатрична хірургія - лікування морбідного ожиріння з дотриманням сучасних підходів та методів оперативних та ендоскопічних втручань направлених на зниження індексу маси тіла та нормалізації вуглеводного балансу орагнізму.

 

Інтервенційна сонографія - пункція та дренування рідиних скупчень черевної порожнини та заочеревинного простору, кист печінки, підшлункової залози, пункційна біопсія та трепанбіопсія внутрішніх органів, чрезшкірне дренування внутріпечінкових протоків (ЧЧХС).

 

Переважна більшість операцій на базі хірургічного центру (близько 95%) проводять лапароскопічним методом. Забезпеченість центру сучасним хірургічним обладнанням дає фахівцям нашої Клініки дуже великі можливості в наданні кваліфікованої допомоги своїм пацієнтам!

 

Будемо раді Вам допомогти. Будьте здорові!