Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Госпітальне відділення з ліжками кардіології та неврології

 

Авраменко Віталій Вікторович, завідувач госпітального відділення, лікар-кардіолог вищої категорії

Вихрастюк Ольга Олександрівна, лікар-терапевт першої категорії

Хвалін Олександр Олександрович, лікар-невропатолог першої категорії

                                         

Відділення було засновано в 2008 році та мало назву «госпітальне терапевтичне відділення». Розташоване в 2-му корпусі на 3-му поверсі, містить 40 ліжок. У відділенні надається допомога хворим із захворюваннями серцево-судинної системи, а також хворобами органів травлення та дихання.

 

Особливий акцент робиться на коморбідній («поєднаній») патології, яка домінує серед пацієнтів літнього віку. У лікувально-діагностичному процесі задіяні майже всі служби Клініки- лабораторія з широким спектром сучасних досліджень, ультразвукова діагностика, ендоскопія, електрокардіографія, холтеровське моніторування, добове моніторування артеріального тиску, навантажувальне тестування («тредміл-тест»), рентгенологічні обстеження, в тому числі комп'ютерна томографія, денситометрія; сучасне фізіотерапевтичне лікування.

 

 

Завідувач відділення - Авраменко Віталій Вікторович, лікар- кардіолог, терапевт віщої категорії. Працює в лікарні з 1999 року. В 1998 році закінчив ЗДМУ, а наступного року магістратуру з кардіології. Пройшов трудовий шлях від лікаря-терапевта цехової терапевтичної служби поліклініки до завідувача відділення стационара, багато років займається функціональною діагностикою та ультразвуковим дослідженням серця. Компетенція та досвід дозволяють проводити величезну лікувально-діагностичну та консультативну роботу, координувати діяльність лікарів відділення.

 

 

Лікар-ординатор Вихристюк Ольга Олександрівна, терапевт першої категорії, працює в лікарні з 2012 року, відразу після закінчення ЗДМУ. Почала працювати в відділенні ще лікарем-інтерном, набираючи досвіду та знань. На дуже високому професійному рівні виконує лікарську діяльність, постійно працює над власним удосконаленням та підвищенням кваліфікації.

 

Лікар-невролог Хвалін Олександр Олександрович - працює в лікарні з 1997 року, має вищу категорію з неврології, дуже великий досвід робити з різноплановими неврологічними пацієнтами.

 

В штаті відділення працює дуже талановита та підготовлена команда середнього та молодшого персоналу, що дозволяє забезпечити своєчасне виконання лікарських призначень, підготовку до обстеження, а також повноцінний догляд за хворими.