Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Відділення анестезіології та реанімації

 

Грушко Андрій Вікторович, завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог вищої категорії

Попова Галина Валеріївна, лікар-анестезіолог вищої категорії

Носов Денис Олександрович, лікар-анестезіолог першої категорії

Шматок Андрій Геннадійович, лікар-анестезіолог

 

                                         

Анестезіологія

 

Залог успіху проведення діагностичних та лікувальних маніпуляцій — відсутність страху та панічних відчуттів у паціента.

В нашому відділенні є все необхідне для забезпечення фізіологічного та психологічного комфорту паціентів:

-досвідченні професіонали;

-турботливий персонал;

-сучастна наркозно-дихальна та моніторингова апаратура.

Безпека, надійність та наукова обгунтованість-основні принципи в виборі методики анестезіологічного забеспечення.

 

 

Захворювання

Наші фахівці забеспечують анестезіологічний супровід паціентів при будь-яких хірургічних втручань:

-Урологія;

-Гінекологія;

-Отоларингологія;

-Травматологія та ортопедія;

-Хірургія та проктологія;

-Ендоскопічна хірургія;

-Також забеспечуємо анестезіологічну допомогу при лікувально-діагностичних маніпуляціях та при невідкладних станах.

 

 

Пріоритетні напрямки

 

Наше завдання-забезпечення  конкретних методик анестезіологічного забезпечення.Комбінованний, сбалансований, багатокомпонентний ендотрахіальний наркоз.

 

Цей вид наркозу застосовується найчастіше при тривалих, об'ємних оперативних втручаннях, які потребують повного розслаблення скелетної мускулатури, знаходження пацієнта у вимушеному положенні, управління АТ, глибиною та частотою дихання, потужну знеболюючу дію. Під час проведення загальної анестезії за цією методикою пацієнт знаходиться в стані глибокого сну, дихання забезпечується апаратом ШВЛ

В нашій клініці ми використовуємо інгаляційний анестетик “Севоран”, який використовується в провідних клініках світу. Для точного та безпечного дозування цього препарату необхідно спеціальне високотехнологічне обладнання. У нашому відділенні використовується апарат ШВЛ для інгаційної анестезії останнього покоління “Mindray Wato Ex-30”. Цей апарат дає можливість встановлювати індивідуальні параметри дихання для кожного пацієнта, а також контролювати ряд інших параметрів дихання, негай но сигналізуючи про будь-які зміни в їх значеннях, дозволяє лікарю анестезіологу своєчасно проводити їх корекцію і забезпечувати максимальний рівень безпеки обраної анестезії.

 

 

Тотальна внутрішньовенна анестезія

 

При данному виді анестезії препарат для наркозу вводиться внутрішньовенно, пацієнт знаходиться в снані глибокого медикаментозного сну, але продовжує дихати сам або за допомогою лицевої маски. Ми використовуємо сучасні препарати ВВ наркозу які відмінно зарекомендували себе при використанні в клініках передових країн, є безпечними, керованними, мають високу швидкість виведення, що дозволяє використовувати їх при діагностичних маніпуляціях.

 

 

Провідникова анестезія

 

Ряд оперативних втручань проводиться з використанням методів провідникової анестезії (спинальна анестезія, епідуральна). Для постійного контролю за станом пацієнта використовується сучасна і надійна апаратура. Монітори (контроль артеріального тиску, частоти пульсу, серцевих скорочень, дихання, сатурація, температури тіла). У відділеннях травматології, хірургії, урології проводиться післяопераційне знеболювання  пацієнтів за допомогою безперервного введення місцевих анестетиків в епідуральний простір. Це дозволяє відмовитися від застосування знеболюючих препаратів і наркотичних анальгетиків в відділеннях стаціонару, швидно активізувати пацієнтів, скоротити витрати на післяопераційний період і його тривалість. Для консультацій, при необхідності, залучаюсься провідні фахівці в суміжних областях медицини.

Цілісний підхід до пацієнта, а не ситуативне рішення проблеми — девіз лікарів-анестезіологів відділення анестезіології.

 

 

Наші переваги

 

Лікування у професіоналів: штат віділення укомплектовано лікарями та медичним персоналом вищої і першої категорії. Відділення оснащене сучасною наркозно-дихальною апаратурою, моніторами, нососами для інфузії лікарських препаратів

Науковий підхід: Будь-яка маніпуляція за участю лікарів-анестезіологів починається з попередньої консультації для ретельго з'ясування причини, яка привела вас до нас, що були раніше або існуючи зараз проблеми з вашим здоров'ям, аналізує результати проведенних лабораторно-інструментальних методів обстеження, проводить фізикальне обстеження. При необхідності, призначає додаткові обстеження, консультації фахівців суміжних спеціальностей. Це дозволяє провести необхідну підготовку майбутнього втручання або проведення діагностичних процедур, мінімізувати ризик можливих ускладнень як під час анестезіалогічного забезпечення, так і після нього.

Сучасні технології: Всі методики, апаратне і медикаментозне забезпечення анестезії, що застосовується в нашому відділенні, визнані “Золотим стандартом в анестезіології” у багатьох розвинених країнах світу і йдуть в ногу з прогресом анестезіологічної науки як у нас в країні, так і закордоном.