Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

УЗД всіх органів та систем

 

Маслова Ірина Геннадіївна, кандидат медичних наук, завідувач відділення неврології з ліжками реабілітації

Іващенко Інна Вікторівна, лікар ультразвукової діагностики, лікар першої категорії

Сітковська Людмила В'ячеславівна, лікар-ендоскопіст першої категорії

                                         

Ендоскопічна служба

 

Ендоскопічна служба ТОВ «Клініка Мотор Січ» - це надсучасне відділення, яке має у своєму арсеналі апаратуру експертного класу, висококваліфікованих спеціалістів, великій досвід та бажання допомагати.

 

 

Задля максимального комфорту наших клієнтів кабінети УЗД та ендоскопії нашої служби розташовані на 2 поверсі, а для уникнення черг прийом йде після попереднього запису. Перевага методів ультразвукового дослідження, є його висока інформативність, безпечність та безболісність.

 

На сьогодні наша клініка готова запропонувати увесь спектр ультразвукових досліджень на надсучасних апаратах УЗД відомих світових фірм Hitachi, Aloka, Siemens, Toshiba, Е-Cube:

-органів черевної порожнини та заочеревинного простору;

-сечостатевої системи;

-щитоподібної залози;

-інвазивного та не інвазивного УЗД органів малого тазу у жінок та молочної залози;

-суглобів;

-серця та великих судин;

-дослідження судин голови та шиї;

-м'яких тканин;

-лімфатичних вузлів.

 

Підчас та після обстеження ви маєте можливість отримати усю необхідну інформацію щодо вашого стану та подальших дій. Ми постійно вдосконалюємось та розширюємо спектр надаваємих послуг, тому також готові запропонувати ряд інтервенційних методик, які виводять УЗД на новий рівень: пункційна біопсія, та пункційне дренування.

 

Кабінет ендоскопії пропонує пройти дослідження стану органів шлункового-кишкового тракту за допомогою апаратів фірми «Olympus», а для максимального комфорту та безпеки ви маєте можливість пройти ендоскопічні процедури «у вісні».

 

 

 

Ендоскопія - це сучасний метод дослідження стану слизової органів, який є «золотим стандартом» у світі при виявлені ранніх форм злоякісних пухлин та методом вибору у лікуванні нерозповсюджених злоякісних утворень. При проведенні дослідження шлунку(гастроскопія) або товстої кишки(колоноскопія), лікар оцінює важкість ураження слизової органів, бере усі необхідні матеріали для додаткового дослідження(біопсія).

 

 

 

Окрім високоякісної діагностичної гастроскопії та колоноскопії, кабінет ендоскопії готовий запропонувати практично увесь спектр необхідної хірургічної допомоги:

-ендоскопічне видалення доброякісних новоутворень шлунку та товстої кишки різними методиками(ЕМИ, ESD, pEMR, CSR);

-втручання при ускладненнях жовчо-кам'яноїхвороби(ендоскопічна папілотомія, видалення конкрементів, стентування холедоху);

-паліативна допомога(стентування стравоходу, шлунку при не операбельних пухлинах або як перший етап радикального лікування);

-баріатрична хірургія(встановлення інтрагастральних баллонів);

-ургентна допомога при кровотечах ШКТ(ін'єкційна терапія, кліпування, аргоноплазмова та електрокоагуляція) та чужерідних тілах.

 

Після кожної процедури відвідувач отримує повну інформацію о виявлених змінах, висновок спеціаліста з фото та відеофіксацією виконаного дослідження. А також має можливість отримати консультацію профільних спеціалістів.

 

Своєчасне профілактичне обстеження надане висококваліфікованими лікарями клініки «Мотор Січ» - це запорука щасливого та здорового майбутнього.

 

 

Функціональна діагностика

 

 

Досить часто буває в практиці лікаря ситуація, коли при обстежені не можливо виявити змін, тому на поміч приходить діагностика функціональних відхилень.

 

Електрокардіографічне дослідження - є одним з основних способів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи. ЕКГ є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця.

 

Добовий моніторинг артеріального тиску - метод який дозволяє виявляти гіпертонічну хворобу на ранніх етапах розвитку, а також більш ефективніше підбирати лікування

 

Холтерівське дослідження - це безперервний 24 або 72 годинний запис ЕКГ за для виявлення періодичних порушень ритму, скритої ішемії, та диференціальної діагностики болі в області серця.

 

Тредміл - метод дослідження який допомагає визначити реакцію серцево-судинної системи на фізічне навантаження, ступінь тренованості організму, виявити епізоди ішемії, аритмії пов'язані з фізичною активністю.

 

Еелектроенцефалографія - метод діагностики який дає можливість якісного та кількісного аналізу стану головного мозку.

 

Пневмотахіметрія - метод дослідження швидкості повітряного потоку через бронхи та трахею при форсованому вдиху та видиху. За допомогою цього методу можливо виявити обструктивні порушення легеневої вентиляції, підтвердити або навпаки виключити такі захворювання як бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легень та ін.

 

Аудіометрія - це процедура, яка дозволяє визначити гостроту слуху. Завдяки цьому лікар отоларінголог має можливість діагностувати втрату слуху а також різні захворювання уха.

 

Динамометрія - вимірювання сили за допомогою динамометру. Має велике значення для оцінки загального стану м'язів, рівня працепридатності, а також контролю відновлення хворого після перенесених операцій, травм, захворювань опорно-рухового апарату.

 

Це не повний арсенал який здатна запропонувати наша клініка.

Дані методики не тільки допоможуть нашім лікарям вчасно установити діагноз, але і допоможуть відстежити швидкість та якість проведеного лікування.