Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Відділення неврології та реабілітації

 

Маслова Ірина Геннадіївна, кандидат медичних наук, завідувач відділення неврології з ліжками реабілітації.

Малахов Сергій Іларіонович, лікар-невропатолог вищої категорії

Дац Дмитро Ігорович, лікар-невролог

Грицай Ганна Володимирівнакандидат медичних наук, лікар-невропатолог вищої категорії, доцент кафедри загальної практики сімейної медицини та внутрішніх хвороб ЗДМУ

Малиш Вікторія Валеріївна, лікар-невролог

                                         

Неврологічне відділення з ліжками реабілітації розраховане на 30 ліжок повного і денного перебування в стаціонарі. На базі відділення організовано центр з лікування болю і нейрореабілітації.

Вас зустріне ввічливий,уважний і грамотний персонал,дружний і доброзичливий колектив лікарів, медсестер і молодших медичних працівників.

Очолює работу відділення кандидат медичних наук,лікар невролог вищої категорії Маслова Ірина Геннадіївна.

Ірина Геннадіївна також є лікарем УЗД 1 категорії та проводить дослідження судин голови та шиї на апараті експертного класу Toshiba,видає грамотні висновки з урахуванням неврологічної практики.

Дисертація була присвячена вивченню проблем болю в спині і підбору індивідуалізованого лікування, враховуючи генетичні особливості.

У відділенні проводиться огляд пацієнтів спільно з КМН, лікарем невропатологом вищої категорії,доцентом кафедри загальної практики-сімейної медицини та внутрішніх хвороб ЗДМУ Грицай Ганною Володимирівною.

Ганна Володимирівна висококласний клініцист,ерудований і дуже уважний лікар. Спеціалізується в таких напрямках як:

-патологія екстрапірамідних порушень;

-розсіяний склероз;

-вегетативні розлади і питання загальної неврології.

Також работу у відділенні здійснює лікар невропатолог вищої категорії Малахов Сергій Іларіонович- доктор зі стажем роботи понад 40 років, володіє фундаментальними знаннями в неврології, навичками м'яких методик мануальної терапії.

 

Асистент кафедри реабілітації ЗДМУ лікар невропатолог другої категорії Дац Дмитро Ігорович, також має спеціалізацію з рентгенології і проводить:

 

-МРТ діагностику нервової системи;

-діагностику та лікування остеопорозу на рентген-апараті.

 

Вдало здійснює лікування за допомогою ударно-хвильової терапії захворювань нервової системи і опорно-рухового апарату.

Лікар невролог Малиш Вікторія Валеріївна проводить роботу в стаціонарі і поліклініці,володіє методикою -БРС(біорезонансна стимуляція), кінезотейпування.

У відділенні 1,2-х,4-х місні палати і палати денного перебування з телевізором,холодильником,санвузлом, вільним доступом до wi-fi.

До нас надходять пацієнти з різними скаргами функціонального характеру і органічного походження.Для постановки діагнозу необхідно від 1 до 3-х-5 днів в залежності від складності захворювання.Завдяки потужній діагностичної базі Клініки,консультацій суміжних фахівців.

Основним напрямком лікувальної роботи є:

-гострі і хронічні судинні захворювання нервової системи(інсульт-інфаркт мозку,крововилив в мозок, наслідки перенесенного інсульту);

-початкові прояви недостатності мозкового кровообігу;

-вегетативна дисфункція;

-нейродегенеративні захворювання нервової системи(хвороба Паркінсона,торсіонна дистонія, хвороба Фридрейха, есенціальний тремор та інш);

-розсіяний склероз;

-захворювання переферичної нервової системи(гострі і хронічні поліневропатії,неврити,невропатії,невралгії,тунельні синдроми,плексопатії,неврологічні прояви остеохондрозу).

 

УВАГА!

В відділення приймаються пацієнти з помірними і вираженими гемипарезами після інсульту (ГПМК) різної давності ( зі збереженням функції самостійної ходьби- з або без опори)