Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Урологічне відділення

 

Весельский Артем Володимирович, завідувач урологічного відділення, лікар першої категорії

Губарь Андрій Олександрович, керівник напряму "ЛІТОТРИПСІЯ", лікар-уролог вищої категорії, к.м.н.

Брод Юрій Юрійович, лікар-уролог

 

                                         

Відділення урології клініки «Мотор Січ» на протязі багатьох років вважається однією з передових організацій надання урологічної допомоги пацієнтам не тільки міста Запоріжжя та області, а також інших областей та навіть країн.

 

 

У нас є 30 ліжок у комфортних та затишних палатах з усіма зручностями, смачне та корисне харчування, відповідальний та привітний персонал.

 

Окремо потрібно зупинитися на концепції роботи відділення. В роботі постійно освоюються та розвиваються новітні стандарти, у т.ч. європейського та світового рівня у лікуванні різної урологічної патології. Відстежується чітка тенденція до переходу від відкритих травмуючих оперативних втручань до малоінвазивних та інтервенційних методів операцій та маніпуляцій, які чудово себе зарекомендували на світовому рівні як найкращий шлях до найскорішої медичної реабілітації та соціальної адаптації пацієнта.

 

Так, у відділенні із найсучаснішою базою устаткування виконуються ендоскопічні, у т.ч. чрезшкірні та лапароскопічні методики видалення та дроблення будь-якого різновиду каменів у всіх відділах сечового тракту. Лапароскопічні, у т.ч. органозберігаючі операції при пухлинах верхніх та нижніх сечових шляхів.

 

Окремо треба зупинитись на таких методах реконструктивної урології, як лапароскопічна пластика сечоводу та миски у т.ч., що є ексклюзивним для нашої клініки, використання для реконструкції сечоводу кишкового сегменту та червоподібного відростку, при неможливості класичних методів відновлення. Ексклюзивними та відпрацьованими є також методики лікування стріктурної хвороби уретри, в т.ч. використання у якості графта («заплати») слизової оболонки щоки пацієнта (букальна пластика). Поширені операції  для відновлення нормального сечовипускання при стресовому нетриманні сечі (уретропексія, TVT-O). Наші урологи володіють усім спектром методик ендоскопічного лікування ДГП та раку простати, таких як лапароскопічна радикальна простатектомія (при раку), лапароскопічна аденомектомія. Ексклюзивною для міста та інших областей є визнана вже стандартом у різних країнах методика трансуретральної біполярної енуклеації ДТП, яка з найменшою травмою для органу найбільш радикально дозволяє видалити гіперплазію (аденому) простати, із найскорішим відновленням пасажу сечі.

 

В цілому у відділенні виконується весь відомий на сьогоднішній день спектр оперативних втручань, при всілякій урологічній патології.

 

Відділення тісно співпрацює з кабінетом КТ, рентгенкабінетом та лабораторією, у т.ч. сан-бак лабораторією та гістологічним центрами, а також з іншими відділеннями клініки.

 

 

У нас працюють передові хірурги-урологи, анестезіологи, хірурги, медсестри, які регулярно підвищують свій рівень кваліфікації, беруть участь у різноманітних симпозіумах, конференціях зі світовою участю та навчальних програмах, що дозволило скласти команду професіоналів, які в будь-який момент раді прийти на допомогу кожному пацієнту.