Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Авксентьєва Юлія Вікторівна

Авксентьєва Юлія Вікторівна

лікар-нарколог, психіатр, лікар першої категорії

Авксентьева Юлия Викторовна

Освіта: Запорізький державний медичний інститут.
Стаж роботи за фахом 25 років.

Закінчила в 1994 році Запорізький державний медичний інститут. Пройшла інтернатуру в обласній психіатричній лікарні за спеціальністю "лікар-психіатр". У 1998 році отримала сертифікат лікаря-нврколога. До 1998 року працювала в обласній психіатричній лікарні, з вересня 1998 року по даний час - в Клініці «Мотор Січ».

Пройшла передатестаційні курси і підтвердила вищу категорію по наркології при Харківській медичній академії післядипломної освіти. У 2008 році, в м.Києві пройшла курси по "електропунктурної діагностики, медичного тестування і лікування" і отримала спеціальність "лікар біорезонансної терапії". Володіє методом біорезонанскной діагностики.

Є учасником 5й Запорізької психологічної конференції, на якій пройшла тренінг по гештальт-терапії. Має сертифікати учасника семінарів-тренінгів:
- Деменція, проблематика етіопатогенетичні концепції, сучасні погляди на діагностику і лікування;
- Депресивні порушення в загальній медичній практиці;
- Антигомотоксична корекція порушень периферичного кровообігу і мікроциркуляції в лікуванні генеративно-дистрофічних процесів;
- Депресивні розлади, сучасні методи лікування;
- Ангедония в структурі депресивних розладів;

- Тривога і депресія. Нові цілі терапії;

- Гендерні та вікові аспекти надання психіатричної допомоги.

Бере активну участь в міжнародних медичних конференціях за своїми спеціальностями. Займається проблемами безсоння, лікуванням депресивних і тривожних розладів, а також надає допомогу особам, які бажають позбутися від алкогольної залежності, консультіроует наркозалежних.