Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Брік Анжеліка Валентинівна

Брік Анжеліка Валентинівна

заступник директора з поліклінічної роботи, лікар вищої категорії

Освіта: Запорізький державний медичний університет
Стаж роботи за фахом 21 рік

Пройшла спеціалізацію з терапії і з 1990 року беззмінно продовжує свою трудову діяльність в МСЧ Мотор Січ. Досконало вивчила роботу поліклінічної ланки, пропрацювавши цеховим терапевтом. Протягом 17 років її цеховий ділянка була передовим, займаючи перші місця за показниками здоров'я працівників підприємства. За сумлінну працю, впровадження самих передових методів лікування пацієнтів, виконуючи принципи найперспективнішого в плані збереження здоров'я працівників підприємства - диспансеризації, використовуючи новітні досягнень медицини і найширші можливості лікувальної та оздоровчої бази АТ «Мотор Січ». Неодноразово визнавалася кращим цеховим терапевтом. За високі організаторські здібності, самодисципліну, цілеспрямованість, уміння знаходити правильні рішення і дивовижну комунікабельність в 2009 році призначена заступником головного лікаря по поліклініці.

Брик Анжеліка Валентинівна має дві перші кваліфікаційні категорії з терапії та організації охорони здоров'я. 

1 березня 2021 року отримала кваліфікацію Менеджера (управителя) з адміністративної діяльності. 

26 березня 2021 року отримала кваліфікаційну категорію за спеціальності "Організація і управління охороною здоров'я". 

Має сертифікати за фахом «організація і управління охороною здоров'я»:
- регіональної науково-практичної конференції «Сучасні інноваційні технології в фармації» (квітень 2012 року),
- науково-практичної конференції з міжнародною участю «Моделі організації медичної допомоги та їх вплив на основні показники здоров'я населення» (квітень 2013 року),
- науково-практичної конференції «Стан медико-соціальної експертизи та реабілітаційної допомоги в Україні» (травень 2013 року).

Завдяки постійній роботі заступника головного лікаря по поліклініці Брик А.В. щодо підвищення своєї кваліфікації і кваліфікації співробітників, безперервній роботі по впровадженню всіх інноваційних технологій, вмінню об'єднати колектив, підтримати ініціативних співробітників, поставити перед ними чітко визначені першочергові завдання користується повагою колективу, чітко організовує роботу всіх ланок поліклініки.

Робота Брик А.В. як заступника головного лікаря по поліклініці високо оцінена і неодноразово відзначена грамотами та цінними подарунками міського та обласного управління охорони здоров'я, підприємств «Прогрес» і «Мотор Січ».

Під керівництвом грамотного, висококваліфікованого заступника головного лікаря по поліклініці Брик А.В. рейтингові показники роботи поліклініки є одними з кращих в Запорізькому регіоні, а вдячних пацієнтів з кожним роком стає все більше. Неперевершена атмосфера доброзичливого ставлення до проблем здоров'я пацієнта, увагу і дбайливість робить перебування пацієнтів в стінах поліклініки максимально комфортним і приємним.