Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Головаха Максим Леонідович - лікар ортопед-травматолог клініки Мотор Січ

Головаха Максим Леонідович

лікар ортопед-травматолог, професор, доктор медичних наук.

Освіта: Дніпропетровський  медичний інститут (1991 рік)

Стаж роботи за фахом: 28 років. 

Завідуючий кафедри травматолгіїї та ортопедіїї ЗДМУ, професор, доктор медичних наук. 

В 1991 році вступив до клінічної ординатури на кафедрі Дніпропетровської державної медичної академії, після чого проходив аспірантуру (1993-1996 рр.).

 

Наукова діяльність: У 1996 році успішно захистив кандидатську дисертцію на тему "Експериментально-клінічне обгрунтування ендопротезування гомісковостопного суглобу". на базі Дніпропетровської державної медичної академії.  З 1993 по 2008 рік працював на посаді доцента кафедри травматології та ортопедії Дніпропетровської державної медичної академії.  В 2011 році захистив дисертацію на тему "Діагностика, консервативне лікування та реконструктивна-відновлювальна хірургія остеоартроза колінного суглобу". 

У 2003 році отримав звання - доцент, а в 2012 році - звання професора. З 2011 року займає посаду завідуючого кафедри ортопедіїї та травматології ЗДМУ. 

Являється дійсним членом ISAKOS “Міжнародної асоціації Артроскопії, хірургіїї колінного суглобу та спортивної ортопедії", ESSKA “Европейської асоціації спортивної травматології, хірургії колінного суглобу та артроскопії", EWAS “Европейської асоціації артроскопічної та відкритої хірургії променево-зап'ясткового та ліктьового суглобу". 

 

Лікувальная дільність: є лікарем-ортопедом-травматологом віділення травматології та ортопедіїї ТОВ "Клініка Мотор Січ".

Активно займається патологією суглобів: ліктьового, променево-зап'ясткового, плечового, колліного, гомілковоступного суглобів.

Вивчає проблеми діагностики та лікування остеоартрозу, деформація стопи, викривлення ніг (варусне коліно та зовнішнє відхилення гомілки-х-образні ноги). Проводить оперативне втручання артрозу тазостегнового та колінного суглобів, за допомогою малоінвазивних операцій на початкових стадіях захворювання.