Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Міронова Тетяна Іванівна

Міронова Тетяна Іванівна

заступник директора з лікувальної частини, лікар вищої категорії

Освіта: Запорізький державний медичний університет

Стаж роботи за фахом 35 років

Своє становлення як лікаря почала з роботи цехового терапевта МСЧ Мотор Січ, стояла біля витоків впровадження передового напряму загальної диспансеризації, займаючи перші місця у Всесоюзному конкурсі шкіл передового досвіду. Неодноразово визнавалася кращим цеховим терапевтом. За високі організаторські здібності, самодисципліну, цілеспрямованість, уміння знаходити правильні рішення і дивовижну комунікабельність в 1986 році призначена заступником головного лікаря з лікувальної частини.

Миронова Т.І. має дві вищі кваліфікаційні категорії з терапії та організації охорони здоров'я. Є співавтором монографії «Клініка, діагностика, лікування та лікарсько-трудова експертиза при захворюваннях серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату», виданої в 2005 році.

Має сертифікати за фахом «організація і управління охороною здоров'я»:

- регіональної науково-практичної конференції «Сучасні інноваційні технології в фармації» (квітень 2012 року),

- науково-практичної конференції з міжнародною участю «Моделі організації медичної допомоги та їх вплив на основні показники здоров'я населення» (квітень 2013 року),

- науково-практичної конференції «Стан медико-соціальної експертизи та реабілітаційної допомоги в Україні» (травень 2013 року).

Завдяки постійній роботі заступника головного лікаря з лікувальної частини Миронової Т.І. щодо підвищення своєї кваліфікації і кваліфікації співробітників, безперервній роботі по впровадженню всіх інноваційних технологій, вмінню об'єднати колектив, підтримати ініціативних співробітників, поставити перед ними чітко визначені першочергові завдання, 80% лікарів Клініки Мотор Січ атестовані на першу та вищу категорію.

Роботу Миронової Тетяни Іванівни як заступника головного лікаря з лікувальної частини високо оцінив весь колектив моторостроителей, присвоївши їй звання «Заслужений Моторобудівник» в 2010 році, неодноразово відзначена грамотою та цінними подарунками міського та обласного управління охорони здоров'я, підприємств «Прогрес» і «Мотор Січ».

Під керівництвом грамотного, висококваліфікованого заступника головного лікаря з лікувальної частини Миронової Т.І. рейтингові показники роботи стаціонару є одними з кращих в Запорізькому регіоні, а вдячних пацієнтів з кожним роком стає все більше. Неперевершена атмосфера домашнього затишку і доброзичливого ставлення співробітників робить перебування пацієнтів в стаціонарі максимально комфортним, роблячи приємним сам процес одужання.