Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Сєвєріна Інна Миколаївна

Сєвєріна Інна Миколаївна

лікар-отоларинголог вищої категорії

Северина Инна Николаевна

Освіта: Запорізький державний медичний університет
Стаж роботи за фахом 34 роки.

В 1987году закінчила Запорізький медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».
У 1988 році закінчила інтернатуру за фахом оториноларингологія. З 1988 року беззмінно працює оториноларингологом в Клініці Мотор Січ лікарем ординатором.
З 1994 по 1996 р проходила навчання в клінічній ординатурі при Запорізькому інституті удосконалення лікарів.
Має сертифікат (27) учасника міжнародних симпозіумів, конференцій та з'їздів, на яких виступала зі стендовими доповідями. Останні - міжнародний симпозіум з проблем сучасної ринопластики в м Одеса, 2013р. і міжнародний з'їзд оториноларингологів в м.Севастополі, 2013року.

Освоєння нових інноваційних малоінвазивних методик ендоскопічного оперативного лікування,в 2002 році пройшла на базі Центрального Київського військово-медичного госпіталю з отриманням сертифікату з ендоскопічної хірургії ЛОР органів. В даний час володіє всіма сучасними методами ендоскопічної хірургії, включаючи оперативне лікування з приводу хронічного поліпозно риносинуситу, кіст придаткових пазух носа, викривлення перегородки носа з порушенням функції носового дихання, хропіння з вираженим апное уві сні та ін.

В 2006 році пройшла спеціалізацію на робочому місті в М.Харків при використуванні апарату "Сургітрон".
У своїй роботі широко використовує інноваційні технології радіохвильової мікрохірургії при ЛОР-патології.
В післяопераційному періоді і при консервативному лікуванні ЛОР пацієнтів широко використовує сучасні методики лікування за допомогою ЛОР комбайна виробництва Південної Кореї з метою зменшення термінів перебування пацієнта в стаціонарі до рівня європейських стандартів і отримання за підсумком більш тривалої ремісії при хронічних захворюваннях ЛОР органів.

Має більше 15 років вищу кваліфікаційну категорію, а стаж роботи за фахом становить 34 роки.
Основним лейтмотивом роботи є якість обслуговування пацієнта. А девізом: один раз прийшов пацієнт залишається відданим саме цього лікаря. Співчутливе і уважне ставлення відповідно кожного хворого є важливим критерієм роботи Інни Миколаївни.