Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Скляр Юлія Романівна

Скляр Юлія Романівна

завідувач відділення ЦПМД, лікар вищої категорії

Освіта: Запорізький Державний Медичний Університет. 

Стаж роботи за фахом: 21 рік. 

Лікар-терапевт вищої категорії. 

В 1998 році закінчила Запорізький Державний Медичний Університет за спеціальністю "лікувальна справа", після закінчення проходила інтернатуру за спеціальністю "внутрішні хвороби". 

 

Наукова діяльність: в 2004 році пройшла курси підвищення кваліфікації "Актуальні питання діагностики та лікування терапевтичних захворювань", в 2013 році отримала першу кваліфікаційну категорію. В 2017 році пройшла курси удосконалення лікарів при ЗМАПО на тему "Діагностика та лікування професійних хвороб". В 2019 році отримала вищу кваліфікаційну категорію.  В 2020 році пройшла курси з сімейної медицини при ЗМАПО та отримала кваліфікацію лікаря-спеціаліста  - загальна практика сімейна медицина. Брала учась у роботі Фахової школи сімейних лікарів і терапевтів в рамках Кардіологічної школи ім.академіка М.Д. Стражеско. 

 

Лікувальна діяльність: з 1999 року була лікарем-терапевтом цехової лікарської дільниці в поліклініці МСЧ АТ "Мотор Січ". З 2005 по 2010 рік займала посаду консультанта з медичного страхування СК "Мотор-Гарант". З 2010 року - лікар-терапевт цехової дільниці поліклініки МСЧ АТ "Мотор Січ". З  2019 року є завідувачем Центром Первинної Медичної Допомоги МСЧ АТ "Мотор Січ".