Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Лікувально-оздоровчий комплекс в клініці Мотор Січ, Запоріжжя

Лабораторія клініки ввела новий аналіз на антитіла до Covid-19 відповідно до міжнародних вимог

Лабораторія клініки ввела новий аналіз на антитіла IgG до Covid-19 відповідно до міжнародних вимог

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAU/мл – новий стандарт вимірювання антитіл IgG до КОВІД-19.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) затвердила міжнародний стандарт вимірювання - First WHO International Stendart for anti-SARS-CoV-2 immunoglobulinum (human), з одиницею вимірювання BAU - "binding antibody units" ("одиниці зв'язуючих антитіл").

 

При лабораторній оцінці імунітету до нової коронавірусної інфекції Covid-19 визначають антитіла до S-білка, що включає RBD-антиген, які захищають нас від вторгнення SARS-CoV-2.

 

IgG — це антитіла, які є «архівом», де організм зберігає інформацію про перенесену інфекцію або вакцинацію. Це так звана імунологічна пам'ять. У різних людей такі захисні антитіла зберігаються різний час (від 3 - 6 місяців і більше), оскільки це залежить від багатьох індивідуальних факторів.

 

 Приведення видачі результату антитіл до SARS-CoV-2 до єдиного стандарту допоможе сприйняття цього результату, зробить його зрозумілим.

 

Необхідність у такому аналізі залишається для діагностики перенесеної нової коронавірусної інфекції, для оцінки вироблення антитіл після вакцинації.

 

 Тест на антитіла, що нейтралізують, до коронавірусу SARS CoV 2, спайковий (S) білок, IgG, кількісно повністю автоматизований і стандартизований щодо міжнародного стандарту.