Редактор стилю

Вебер свій колір

Верх сайту

Перший Другий
  • .

Протезування суглобів Запоріжжя, клініка Мотор Січ, Чорний Вадим Миколайович

Збагачена тромбоцитами плазма (PRP) + гіалуронова кислота (HA)

Вперше в Україні на базі "Клініки Мотор Січ" стало можливим використання Швейцарської технології компанії RegenLab, яка широко використовується в США та країнах Європи для лікування захворювань опорно-рухової системи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Унікальність методики полягає у використанні спеціальних наборів для одержання комбінації PRP (плазма збагачена тромбоцитами) та HA (гіалуронової кислоти).

 

До складу набору входять стерильні пробірки, що заповнені гіалуроновою кислотою, і розділовим гелем. У пробірку під дією вакууму через венозний катетер проводиться забір крові за принципом закритої стерильної системи (порожнина пробірки не розкривається). В подальшому проводиться центрифугування в ході якого роздільний гель відокремлює тромбоцити і гіалуронову кислоту від усіх інших формених елементів крові, які негативно впливають на лікувальні властивості PRP (такий точне поділ неможливо відтворити вручну.) У процесі центрифугування гіалуронова кислота утворює . Готовий для використання препарат також за принципом закритої системи забирається в шприц і виконується ін'єкція.

 

Ефективність та тривалість дії даної технології в порівнянні з введенням тільки PRP або HA вище в 1,5-2 рази!

Багатьом пацієнтам завдяки даній технології вдалося уникнути чи значно відстрочити оперативне втручання

Процедура займає близько 30-40 хвилин, практично не має протипоказань, не потребує тривалої підготовки та є малоболісною. Після виконання процедури немає необхідності перебувати у лікарні.